STOT PHARMA

Kurumsal

STOT PHARMA

En Etkili En Yararlı

    Stot Parma Grup (Ecza Deposu), 2018 yılında Türkiye'de hazır tıbbi ilaçlar, disticaretler ve beşeri kulanım ilaçları için ambalaj gereksinimleri üreten ve pazarlayan uzman eczacılar tarafından kurulmuştur. Yaklaşımımız ve çalışmalarımız, tıbbi ilaçlar, disticaretler ve tüm gereksinimleri alanında üretim, satış, pazarlama ve reklamcılık alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanların deneyimine bağlıdır. Grubumuzu mümkün olan en kaliteli hizmeti sunma ilkesi üzerine kurduk.

    Hedefimiz bu sektörde yerel ve uluslararası düzeyde gelişmiş ve seçkin bir konum elde etmek, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine doğrudan ve dolaylı erişim yoluyla küresel sağlığa katkıda bulunmaktır.

    Stot Parma Grup (Ecza Deposu), çalışmalarını yerel ve uluslararası seviyelere odaklar. Böylece gerekli uluslararası kalite spesifikasyonları dahilinde bir dizi yüksek kaliteli ve küresel ürün ile yaşamı ve küresel sağlığı destekler. İnsan sağlığını korumak için gereken kaliteyi sağlamak için sorumluluklar taşır.

STOT PHARMA

Vizyonumuz , tıbbi ürünlerin ticaretinde lider konumda yer alan güvenilir , açık fikirli ve müşteri odaklı bir ilaç toptancısı olmaktır. İlaç alımında yardıma ihtiyacı olan herkes için erişilebilir olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, eczacılık ve ilaç tedarikçileri ile kaliteli hizmet ve güvenilir bir kurumsal kimlik olan vizyonumuzu ve kimliğimizi sağlamak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için endüstri ihtiyaçlarını en iyi teknolojik yollarla analiz etmektir.